درباره ما


وب سایت هزار سایت از زمان راه اندازی تاکنون به عنوان یکی از پر مخاطب ترين سایت های جستجوی لینک دایرکتوری در سطوح مختلف، توانسته مخاطبين بيشماري را به خود جذب کند و هر روز نیز بر تعداد آن افزوده می شود.

همکاران شما، هزاران سایت با موضوعات مختلف را در این وب سایت دسته بندی کرده اند تا کاربران محترم بتوانند پس از ورود به راحتی سایت های مورد نظر خود را بیابد.

یادآور می شود که هزار سایت با تلاش دست اندرکاران آن به صورت مرتب به روز رسانی می شود تا بتواند تمامی سلایق و درخواست های کاربران را اجابت کند.

هزار سایت به دلیل اینکه از رنک خوبی در گوگل برخوردار است، بسیاری از سایت ها و آدرس هایی که در آن ثبت شده اند، در جستجوهای روزانه کاربران گوگل در رتبه های بالا نمایش داده می شوند.

رسانه هاي اينترنتي به دلیل دو طرفه بودند آن می تواند نیازهای مخاطبان خود را به سرعت برآورده کند به همین خاطر کاربران محترم می توانند نظرات و نیازهای خود را با ما در میان بگذارند تا همکاران شما به سرعت آن ها را اجابت کنند.

بخش بازرگاني هزار سایت نیز فعالیت خود را به صورت گسترده آغاز کرده است و شما کاربران محترم می توانید تبلیغات خود برای آشنایی بیشتر مخاطبان در صفحه نخست، صفحات داخلی و یا پیوندهای موجود برای دیگران به نمایش بگذارید.

امید است شما مخاطب عزیز همچون سایر کاربران با حضور در این وب سایت که نیازهای روزانه برای برقراری ارتباط را برطرف می کند نسبت به معرفی خود اقدام کنید.
 

اين وبسايت در چارچوب قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايد و سايتهاي انتخاب شده نيز بر اين اساس تعيين مي گردد. از آنجاييكه بدليل متغيير بودن مطالب سايتها و همچنين گستردگي آنها بررسي دائمي محتواي سايتها غير ممكن است ، لذا در صورت مشاهده مطالب خلاف قانون ، شرع و اخلاق و يا فيلتر شدن يك سايت، مراتب را به ايميل زير اطلاع دهيد. بديهي است هزارسايت هيچگونه مسئوليتي در قبال محتويات سايتهاي لينك شده نخواهد داشت.

Email : [email protected]